Loading

Друк на банері або ще називають Друк на Полотні –  це недорогий варіант реклами 

Ми пропонуємо низькі ціни на баннери, які не вийдуть за рамки вашого бюджету. Поскільки ми являємось виробником, а не посередником!. Таким чином Ви ефективно покажете свою присутність і залучите потенційних клієнтів.

  • Високоякісні рекламні банери не обов ‘язково повинні бути дорогими.
  • Ви самі вибираєте розмір, вид матеріалу та обробку готового банеру.
  • Виробництво рекламних банерів від Ok Print завжди швидко і надійно.

Детально про банера (клікайте тут)

 

Вигідна ціна на баннер плюс висока якість!

Коли Ви вирішили замовити друк банера, ваша візуальна концепція повинна знаходиться на перспективному і візуально доступному місці.
У рамках нашої послуги з оформлення замовленння ми також раді допомогти вам професійно з дизайном друкованого зображення.

Ми можемо надрукувати вам банери як стандартного, так і спеціального розміру за доступними цінами. Великою перевагою є те, що Ви можете вибрати один із трьох варіантів друку, а точніше екосльвентний, сольвентний і Ультрафіолетовий друк. Самі банери бувають двах видів – літий і ламінат. Банер літий більш стійкий до вітру і погодних умов. На сонці і в дощ наші продукти завжди залишаються в формі, а кольори яскраві. Ви можете завантажити свій дизайн для кожного замовленого рекламного банера і подивитися на нього у всій красі після виконання замовлення.

печать баннера недорого, печать на баннере, изготовление баннеров, печать баннеров, заказать баннер

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×
Ми вже на зв'язку!