Loading

Друк прапорів

Виготовлення вуличних прапорів для щогл-прапорів: прапори країн, корпоративні, фірмові прапори. Горизонтальні та вертикальні прапори.
Яскраві прапори на щоглах флагштоках — це один з найбільш популярних і відносно недорогих рекламних та інформаційних носіїв.

Компанія “Ок Прінт” пропонує виготовлення вуличних прапорів на замовлення для будь-яких розмірів, з будь-яким зображенням, вертикальні та горизонтальні прапори. У нас можна купити прапори з державною символікою — прапори країн, прапори міст, міністерств і відомств, прапори міжнародних організацій, вуличні прапори з корпоративною символікою — прапори фірм, прапори спортивних товариств, прапори з логотипом.

Актуальність цін необхідно уточнювати у менеджерів компанії!

Вартість виготовлення прапорів для вулиці іншого розміру можна дізнатися, зв’язавшись із нашим менеджером.
При замовленні прапора у вартість прапора вже включено вартість стандартної обробки прапора (петлі, кишеню, люверси) за бажанням замовника, вартість будь-якого кольорового рішення зображення. Флагшток замовляється окремо.
Ціни вказані для односторонніх прапорів із зворотним Яскравим дзеркальним боком (зі 100% наскрізним профарбуванням на зворотний бік).

Ціни на двосторонні прапори із двома прямими сторонами та прокладкою збільшуються на 100%.
Особливості виготовлення прапорів для вулиці
При виготовленні прапорів для зовнішнього застосування необхідно враховувати особливості експлуатації прапорних виробів: несприятливі погодні умови, ультрафіолетове випромінювання, опади, сильні вітрові навантаження.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×
Ми вже на зв'язку!