Loading

Друк на банері

Друк на банері – це ефективний спосіб реклами, який допомагає компаніям залучити увагу великої кількості потенційних клієнтів. Цей вид реклами полягає в надруковуванні графічного зображення на спеціальному матеріалі – банері.
Широкоформатний друк на банері полягає в розміщенні на нього графічних об’єктів, які мають за мету привернути увагу користувача до певного товару або послуги.
Основною перевагою друку на банері є його великий розмір ! У нас є змога друкувати  навіть банери розміром 5 х 50 метрів цільним полотном (без спайки)!
Одним з найбільш популярних місць для розміщення банера є фасади на будинках, яка може бути видимою для великої кількості людей. Також друк на банері може бути використаний для оформлення виставкових стендів, банерів на конференціях та інших важливих подіях.


Банери бувають двох видів : банер літий та банер ламінат (ще називають його ламінірованим або ламінованим).
Європейські Литі банери: Виготовляються з прогумованого брезента, мають матову поверхню, щільні та важкі. Ідеальні для використання в великих розмірах та на вулиці, адже міцні та довговічні. Щільність літого банера 450-510 г/м2.
Китайські Ламіновані банери: Мають меншу щільність і глянсову поверхню. Зазвичай використовуються для короткочасних рекламних кампаній або розміщення у приміщенні. Щільність банера ламінат 360-440 г/м2.

Види банерів, банер літий та банер ламінірований

Також робимо додаткову обробку, таку як – підворот та люверси,  для зручності монтажу та надійності виробу.

як виглядають люверси та підвороти на банері


Щоб виконати друк на банері потрібний Дизайн ще називають макетом – може мати різний контент та колірну гаму , це дає можливість створювати банери для будь-якої аудиторії та потреб.
Для того, щоб банерна реклама була успішною необхідно враховувати кілька важливих факторів. Перш за все, банер повинен мати чіткий та зрозумілий дизайн, який буде приваблювати увагу користувача.
Широкоформатний друк на банері є ефективним інструментом для просування продуктів та послуг. Він дозволяє привернути увагу користувачів до вашої компанії та залучити нових клієнтів. Однак, варто пам’ятати, що успішність банерної реклами залежить від правильної стратегії та врахування основних факторів таких як розмір та якісний дизайн.
Ви можете замовити друк баннера в нас онлайн. Завдяки сучасним процесам та відмінній якості друку ви можете ідеально подавати рекламні слогани, логотипи компаній і іміджні мотиви. Баннер завжди адресований великій кількості людей одночасно.
Рекламні банери, незважаючи на сильну конкуренцію, як і раніше залишаються привабливим засобом реклами. Порівняно низька вартість рекламних банерів і їх довговічність дозволяють використовувати їх як місцевими компаніями, так і великими корпораціями. Рекламні банери можуть підсвідомо впливати на рішення покупця про покупку. Якщо вони є добре продуманим рекламним елементом. Рекламнний банер також можна використовувати в якості рекламних стін і фотосесій.


Детальний прайс (клікайте тут)
Банер літий – 250 грн.\м2 | Банер ламінат – 200 грн.\м2
Розробляємо Дизайн – від 250 грн.
Займаємось монтажем – від 500 грн.
Гарантуємо якісний та яскравий друк
За терміновість  – доплату не берем
Мінімальні зміни в дизайні – безкоштовно!

Однак друк банера – це ще не все. Якість друку також досить важливо. Наша компанія “ОкПрінт” гарантує найвищу якість послуг. Ми також обновлюємо парк обладнання, тому кожен рекламний баннер, що буде зроблений в нашій друкарні, буде продуктом найвищої якості. Наша компанія готова залучити клієнтів до вашого бізнесу. Рекламні банери можуть бути корисні для просування вашої компанії або продукції в багатьох ситуаціях та сферах. Незалежно від того, висить він біля офісу компанії чи представляє компанію на виставці, він обов’язково вплине на імідж і рекламу вашого бізнесу або продуктів. Ми гарантуємо гарне співвідношення ціни і якості, і завжди намагаємося виконувати замовлення в найкорочші терміни!.

Ми пропонуємо не тільки недорогий друк на банері, але й багато інших поліграфічних виробів. Таких як:
друк плакатів, друк на плівці оракал, друк на холсті,  Уф друк на пвх пластику
За срочність (друк на вчора) Ми доплату не берем! Завжди страємся по можливості друкувати терміново !
Навіть у вихідні та святкові дні!

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×
Ми вже на зв'язку!