Loading

Брошурування

ЯКИЙ СПОСІБ ПЕРЕПЛЕТА ДЛЯ ДРУКУ ПІДХОДИТЬ ВАМ

Є багато різних методів брошурування. Кожен із них ефективніший, ніж інші, для різних аудиторій. Способи переплетення різняться за зовнішнім виглядом, вартістю та довговічністю кожного методу. При друку важливо вибрати найкращі методи палітурки, що відповідають вашим потребам. Студія Друку Ok Print може допомогти вам вибрати найкращий тип брошурування, що відповідає вашим потребам.

Брошурування буває на пластикову і металеву пружину, а також м’яка і жорстка обкладинка – послуга, що найбільш часто обирається клієнтами при оформленні будь-яких робіт – магістерських, бакалаврських та інженерних, книг і документів.

Тверда обкладинка – найпопулярніший спосіб палітурки документів та інших робіт. Палітурка також ідеально підходить для оформлення важливих контрактів і документів, оскільки вона найкраще захищає контент.

Студія друку Ok Print може допомогти вам вибрати найкраще палітурне рішення для будь-якого переплетеного друкованого матеріалу, який ви хочете зробити. Наші штатні графічні дизайнери можуть працювати разом з нашими співробітниками з друку, щоб гарантувати, що ваш виріб правильно спроектований для обраної вами палітурки, а графіка та текст так само професійні, як і саме завдання на друк. Почніть свій проект з палітурки для друку, зв’язавшись з нами
сьогодні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×
Ми вже на зв'язку!