Loading

Друк білбордів

Бажаєте, щоб про вашу пропозицію дізналися сотні і навіть тисячі потенційних клієнтів? Немає нічого простішого – для цього достатньо замовити друк білбордів у компанії «А-Ріал», і ви зможете особисто оцінити ефективність рекламних щитів, які по всьому світу займають лідируючі позиції у списку найпопулярніших маркетингових інструментів. Ми займаємося широкоформатним друком і зможемо запропонувати вам дійсно якісне рішення, що відповідає вашим побажанням та фінансовим можливостям.

Чому варто замовити білборд

Білборд – це базовий рекламний майданчик будь-якого великого мегаполісу, який не залишиться непоміченим, т.к. її розміри та місцезнаходження передбачає щоденний трафік до 100-500 тис. осіб. Найчастіше така конструкція встановлюється біля жвавого перехрестя, вздовж траси та на центральних вулицях. Ця реклама насамперед спрямована на автолюбителів, але завдяки своїм розмірам вона не залишиться непоміченою і для пішоходів.

Найчастіше така реклама використовується великими гравцями на ринку, які вже мають свій власний бренд і бажають його зміцнити. Але тепер, завдяки тому, що ціна друку білбордів у нашій компанії доступна та прийнятна для широкого кола клієнтів, власники навіть невеликого бізнесу зможуть оцінити ефективність не лише друку для сіті-форматів та зупинкових павільйонів, а й перевірити, наскільки ефективно працюватиме величезний банер. Навіть якщо терміни рекламної кампанії обмежені, у нас ви зможете замовити друк білбордів терміново, а оперативне виконання – гарантоване!

 

Еще услуги

Еще услуги

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×
Ми вже на зв'язку!